Фахівці Харківобленерго завершили ремонт електромереж у Веселому Харківського району, повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов. Відсьогодні 549 мешканців мають світло в оселях.

Село було повністю знеструмленим з початку російського вторгнення. Електрики відремонтували 10 трансформаторних підстанцій, замінили три силові трансформатори та відновили близько 10 км високовольтних ліній.

Веселе Харківського району / Скриншот: deepstatemap.live

З 1 червня в Україні підвищили ціни на комунальні послуги — воду та світло. Тарифи на останнє збільшили майже вдвічі: з 1,68 гривні до 2,64 гривні за кВт-год. Міністр енергетики запевняє, що ця ціна буде сталою до кінця року.

Читати також

  • У селі Веселе на Харківщини частково відновили електропостачання. Населений пункт був без світла з початку повномасштабного вторгнення, майже 15 місяців.
  • У Руській Лозовій продовжують відновлювати електропостачання. Енергетики поступово повертають світло в будинки жителів села.
  • Жителям села Верхній Салтів почали підключати світло. Цей населений пункт перебував в окупації і тут тривали активні бойові дії.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.