Зараз тариф на електроенергію для споживачів становить 2,64 грн/кВт-год. Міністр енергетики запевняє, що ця ціна буде сталою до кінця року.

Міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що до кінця року Тарифи на електроенергію для населення більше не підвищуватимуться. Про це він розповів в ефірі національного телемарафону «Єдині новини».

За словами міністра, підвищення тарифів на електроенергію для побутових споживачів до 2,64 грн/кВт-год було вимушеним кроком, але це рішення дозволить забезпечити українців електричною енергією протягом опалювального сезону. Наразі про наступні етапи підвищення тарифів не йдеться.

«Ми запропонували термін дії цього рішення до кінця року. Подивимося як буде проходити опалювальний сезон, але у нас є відчуття, що цього рішення буде достатньо для того, щоб забезпечити проходження ОЗП і відповідним чином не рухати ціни надалі», – сказав Галущенко.

Крім того, Галущенко також наголосив, що попри чутки, немає ніяких підстав для віялових відключень споживачів.

Нагадаємо, З 1 червня в Україні підвищили ціни на комунальні послуги. Уперше за час повномасштабного вторгнення в Україні змінилися ціни на світло та воду.

У липні минулого року Верховна Рада прийняла законопроєкт № 7427, що передбачає встановлення мораторію на підвищення тарифів на тепло та гарячу воду для населення. Але це не стосується інших тарифів, які можуть зрости.

Детальніше про зміни тарифів можна прочитати тут.

Читати також:

  • З 1 червня в Україні підвищили ціни на комунальні послуги, що зміниться?
  • «Укренерго» знову закликає економити споживання електроенергії ввечері
  • У двох селах Оскільської громади відновили електропостачання

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.