Енергетики частково відновили електропостачання у селі Верхній Салтів Чугуївського району. Цей населений пункт перебував в окупації і тут тривали активні бойові дії. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Російські загарбники знищили у Верхньому Салтові близько 80% електромереж.

«Величезна подяка нашим електрикам, які без вихідних працювали над відновленням мереж села попри ворожі обстріли та ризики для життя. Продовжуємо працювати над тим, аби якнайшвидше повернути світло в оселі усіх мешканців деокупованих територій Харківщини», – зазначив Олег Синєгубов.

Деякі лінії енергетики відновлювали кілька разів через обстріли, які досі продовжуються. Наразі вдалося заживити 35 точок обліку зі 193. Нині з електрикою всі жителі у Верхньому Салтові.

Нагадаємо, минулого тижня фахівцям вдалось повернути світло у три села на Харківщині. Енергопостачання тепер є в Черкаських Тишках та у населених пунктах Яремівка і Студенок Оскільської громади.

Загалом на Харківщині залишається близько 10 тисяч кілометрів замінованих ліній електропередач.

Читайте також:

  • У селах Яремівка та Студенок тривають роботи з відновлення електропостачання. На сьогодні в населених пунктах замінили 6 трансформаторів. Також у Яремівці відновили високовольтну лінію, яка живить село.
  • Тариф на електроенергію для населення до кінця року більше не підвищуватимуть. Тепер він становить становить 2,64 грн/кВт-год. Це рішення дозволить забезпечити українців електричною енергією протягом опалювального сезону.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.