Енергетики заживили ще один населений пункт у Вовчанській громаді. Це село Верхній Салтів, яке тривалий час перебувало в окупації. Про це повідомили в АТ «Харківобленерго».

Працювали енергетики в цьому населеному пункті з осені минулого року.

«Населений пункт був в окупації і дуже постраждав під час активних бойових дій на території громади. Пошкоджень зазнало близько 80% електромережі. Зараз роботи завершено, і Верхній Салтів, де у нас 193 точки обліку, повністю заживлено», — зазначили в обленерго.

Роботи для фахівців ускладнювались через щільну замінованість та непросту військову ситуацію. Тому вони працювали в чіткій взаємодії із саперами.

Нагадаємо, на початку червня енергетики почали повертати світло у Верхній Салтів Чугуївського району. Деякі лінії енергетики відновлювали кілька разів через обстріли. тоді вдалося заживити 35 точок обліку зі 193. 

Читайте також:

  • В деокуповане село Студенок Оскільської громади повністю повернули електропостачання. Воно було під окупацією 5 місяців з квітня 2022 року. Зараз там проживає близько півтисячі людей. Це майже втричі менше, ніж до повномасштабного вторгнення.
  • В Ізюмському районі без світла залишається 21 село. На сьогодні в них проживає в середньому від 5 до 50 місцевих мешканців.