Співробітники Служби безпеки України затримали посадовця «Служби автомобільних доріг Харківської області», якого підозрюють у неякісному ремонті дороги на 18 мільйонів гривень. Про це повідомив речник Управління СБУ в Харківській області Владислав Абдула.

За інформацією правоохоронців, під час літньо-осіннього ремонту автодороги через Лозову, Близнюки, Барвінкове та Велику Комишуваху на Харківщині, інженер погано перевірив якість ремонту. Внаслідок цього, дорожне покриття не відповідало будівельним нормам.

Порушення призвело до збитків держбюджету на майже 18 млн гривень та потребу повторного ремонту.

СБУ оголосило посадовцю про підозру за ст. 367 Кримінального кодексу України, що передбачає покарання за службову недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки.

Читайте також

  • СБУ піймала на «гарячому» агента російської розвідки, який готував повітряну атаку РФ на Харків. Для виконання ворожого завдання він об’їжджав територію міста і приховано фіксував місця базування Сил оборони.
  • У Куп’янському районі викрили бізнесменів, які ділили прибуток з росіянами та крали українське зерно. Чоловіки налагодили «паливний бізнес» з росіянами та допомагали окупантам обкрадати місцевих фермерів.
  • Екснардепа з Харкова Євгена Мураєва підозрюють у держзраді. Служба безпеки України на основі зібраної доказової бази повідомила про підозру керівнику забороненої партії «Наші», екснардепу Євгену Мураєву, який причетний до підривної діяльності проти України.