Ремонт одного кілометра роботи на Харківщині коштує 46,25 мільйона гривень.

Цю інформацію підтвердив директор держпідприємства «Дороги Харківщини» Ігор Турченко під час брифінгу.

На проведення ремонту дороги Гракове-Базаліївка ДП «Дороги Харківщини» уклало договір із ТОВ «Автомагістраль-Південь» на суму 203,5 мільйона гривень.

Що відомо?

3 липня оголосили тендер «Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-212648 /М-03/-станція Гракове — Базаліївка — гребля км 0+000 — км 4+400 у Харківській області (з розробкою проєктної документації)». Він завершився 12 липня 2023 року.

У ньому виграло ТОВ «Автомагістраль-Південь» із пропозицією у 203,5 мільйона гривень. Тобто, один кілометр коштуватиме 46,25 мільйона гривень.

27 липня під час брифінгу «Відновлення доріг у Харківській області» Ігор Турченко підтвердив таку вартість цих робіт.

Засновником ТОВ «Автомагістраль-Південь» є Олександр Бойко з Одеської області.

Читайте також

  • На ремонт доріг Харківщини в травні витратили 200 мільйонів гривень. Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській області в травні почала перераховувати кошти підрядникам за роботи, виконані у 2023 році. До цього оплачували лише торішній угоди.
  • На ремонт доріг Харківщини виділили 887 мільйонів гривень.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!