Капітально відремонтовано в області 5 мостів, а деякі з них тимчасово неможливо відновити через близькість до лінії фронту.

Усього у Харківській області внаслідок повномасштабного вторгнення Росії було зруйновано 27 мостів. На більшості з них, 22 мости, вдалося відновити проїзд. Про це під час брифінгу повідомив начальник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області Андрій Алексеєв.

«Наразі капітально відремонтовано вже 5 мостів, ще 7 – ремонтуємо. Усього 22 мости на Харківщині було відремонтовано частково або повністю», – розповів пан Андрій.

До кінця року планується охопити ремонт усіх зруйнованих мостів. Ті споруди, які знаходяться на безпечній відстані від лінії фронту мають відновити повністю

«Наразі ми розглядаємо можливість повної відбудови лише по тим спорудам, які знаходяться на безпечній відстані від лінії зіткнення. Щодо тих, які знаходяться недалеко від кордону з РФ та лінією зіткнення, ми будемо консультуватися з колегами, Радою оборони, військовою адміністрацією. На всіх мостових спорудах ми почнемо працювати до кінця року, але повністю завершимо відновлювальні роботи лише на «безпечних», – розповів директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.

П’ять мостів у області тимчасово неможливо відновити, оскільки вони знаходяться близько до лінії зіткнення.

Окрім мостів у Харківській області також займаються ремонтом тимчасових переправ. Їх готують до осінньо-зимового періоду.

«Вчора наші хлопці працювали під Боровою, у нас там є дві тимчасові переправи. Треба було їх привести до задовільного стану. Зараз ми займаємось повним відновленням лише мостів. Тимчасові переправи ремонтуємо. Ми консультуємося з Радою оборони Харківської області та узгоджуємо, які конкретно об’єкти потрібно відремонтувати першочергово», – заявив пан Ігор.

Читати також:

  • На ремонт доріг Харківщини виділили 887 мільйонів гривень.
  • Більш як половина доріг на Харківщині пошкоджена або зруйнована.