Зараз у Харківській області відновлюють п’ять мостів на дорогах державного значення, а до кінця травня планують відбудувати ще вісім мостів.

Про це повідомив начальник Служби відновлення та розвитку інфраструктури Харківщини Андрій Алєксєєв в інтерв’ю Суспільному.

Відновленню підлягають 25 мостів, на них необхідно 4,5 мільярди гривень. За словами Андрія Алєксєєва, до кінця 2022 року влаштували 22–23 тимчасові переправи, ще дві добудували в цьому році.

«По кожному мосту майже розроблені проєктно-кошторисні документації. По деяких мостах отримали експертизи дозволу на початок проведення робіт, які вже проводимо», — зазначив начальник Служби.

Наразі фахівці працюють у районі кільцевої дороги Балаклії в напрямку зруйнованого мосту в Старому Салтові, у Федорівці, у напрямку Первомайську та поблизу Барвінкового.

Також уже розпочали облаштування технологічної переправи поруч із мостом за Чугуєвом у бік Ізюма. На тимчасовій переправі буде кран, який розбиратиме міст, щоби потім можна було його монтувати. Ці роботи вже проводять. Через декілька місяців по переправі організують проїзд транспорту.

  • Наприкінці січня директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко розповів, які мости планують відновити у 2023 році на Харківщині.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.