Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській області в травні почала перераховувати кошти підрядникам за роботи, виконані у 2023 році. До цього оплачували лише торішній угоди, пишуть журналісти ХАЦ.

Водночас сума, яку перерахували, зменшилася в порівнянні з минулим місяцем. Служба заплатила 51 мільйон гривень — це вдвічі менше, ніж у квітні.

ТОВ «Автомагістраль-Південь», якій минулого місяця перерахували 85 мільйонів гривень, у травні проплат фактично не отримувала.

За даними Єдиного порталу публічних закупівель, найбільший транш отримало ТОВ «Спільне Українсько-німецьке підприємство «Автострада» — 18,5 мільйонів гривень, за виконання договору про влаштування переправи.

Директор фірми підрядника — колишній керівник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко, а бенефіціар — Максим Шкіль. Їх фірма входить до топ-підрядників Укравтодору.

ДП «Харківський облавтодор» отримало 19,2 мільйона гривень. Ще 10,5 мільйона гривень служба перерахувала ТОВ «Славдорстрой». Це було погашення заборгованості за роботи, які підрядник провів у лютому 2022 року.

Також у травні ТОВ «Мостобудівельний загін № 112» отримав 3,37 мільйона гривень.

Водночас на ремонт доріг обласного значення в травні витратили більше коштів, ніж на траси державного значення.

ДП «Дороги Харківщини» перерахувало підрядникам понад 166 мільйона гривень. Найбільшу частку отримало ТОВ «Євробуд-Плюс» — 136 мільйона гривень та ще частину перерахували за ремонт траси «Граково — Базаліївка — Печеніги».

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.