Наразі тривають відновлювальні роботи автомобільної дороги місцевого значення С212501 «Пiд’їзд до смт Хорошеве» у Безлюдівській громаді.

Ця автодорога суміщається з дорогою державного значення Р-78 «Харків — Зміїв — Балаклія — Гороховатка». Також вона проходить через два селища міського типу — Безлюдівка та Хорошеве.

Під час повномасштабного вторгнення Росії до Безлюдівської громади переселилося понад 10 тисяч внутрішньо переміщених осіб. За словами ДП «Дороги Харківщини» щоденно цією дорогою користується велика кількість населення, тому для безпечного та комфортного проїзду було необхідно її відремонтувати.

Дорожники на ділянці ремонту вже розпочали вирівнювати шар покриття з асфальтобетонної суміші. Також вони розширюють проїзну частини відповідно до чинних норм, влаштовують основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші, планують узбіччя та вирубки порослі.

Раніше харківські медіа повідомляли, що через війну найбільше зруйновані траси на чотирьох напрямках: Вовчанському, Великобурлуцькому, Борівському і в бік Дворічної

  • Під час повномасштабного вторгнення в Україні було зруйновано 346 мостів, майже половина з них знаходиться на державних дорогах. На кінець травня вже відбудували 12 та звели 85 тимчасових переправ.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.