Загалом у місті працює чотири «Пункти Незламності», повідомляють в Харківській ОВА.

Приміщення оснащені генераторами, мають запас харчів та медикаментів. До «Пунктів Незламності» подали централізоване опалення, а у випадку аварії доступні буржуйки та дрова, аби люди мали змогу зігрітися.

Пункт Незламності в Ізюмі на Харківщині / kharkivoda.gov.ua

Меблями і харчами забезпечив «Червоний Хрест». Для повного оснащення бракує хіба Starlink, проте місто очікує на невелику партію таких терміналів.

Одночасно такий «Пункт Незламності» може вмістити до 100 людей. Нині у місті є світло. Тож, розповідають місцеві, до Пункту ходять, аби обігрітися та поспілкуватися із сусідами. 

Пункт Незламності в Ізюмі на Харківщині / kharkivoda.gov.ua

«Зараз у будинках майже все є – вода, тепло, газ і світло. Люди ходять, але не багато. Ми тут у холодні дні гріємось та із сусідами спілкуємось. Пункт оснащений усім необхідним. Зручно та спокійно», – розповідає місцевий житель Олександр Шидловський.  

Загалом на Харківщині вже облаштовано 305 «Пунктів Незламності», готових до цілодобової роботи. Знайти найближчий можна на сайті.

  • Пункти незламності у Харкові: де знайти.
  • Ґвара Медіа відвідала один із таких пунктів та показала, що там доступно — фоторепортаж.
  • У Telegram працює бот-помічник, здатний знаходити Пункти незламності. У боті можна дізнатися інформацію про роботу пунктів, їхні адреси та послуги, які там можна отримати. Однак, варто зауважити, що Пункти незламності, що розташовані поряд із лінією бойових дій, не розголошуються з міркувань безпеки.
  • Загалом облаштовано вже 5 374 Пункти Незламності по всій країні.

Будьте незламними та підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.