Містами Харківщини проїхав Поїзд Святого Миколая. Проєкт запустили «Укрзалізниця» та ЮНІСЕФ, щоб привітати дітей з деокупованих територій.

Більше сотні дітей та їх батьків зібралися на залізничному вокзалі Ізюму. Святковий поїзд прибув до першої платформи, де аніматори влаштували розваги для всіх присутніх, а Святий Миколай вручав подарунки малечі. 

«Дякуємо «Укрзалізниці» та ЮНІСЕФ за цю чудову акцію, подарунки та справжнє свято для наших діточок. Ізюм зазнав значних руйнувань від дій окупантів. Складно уявити, що пережили його жителі та особливо діти. Ми докладатимемо якнайбільше зусиль, аби повернути повноцінне життя до цього прекрасного міста, все відбудовуватимемо. Вже наступного року, сподіваюсь, кількість дітей і взагалі жителів міста буде такою, як і до війни», – зазначив заступник начальника Харківської обласної військової адміністрації Євген Іванов. 

До повномасштабного вторгнення в Ізюмі мешкали близько 7000 дітей, зараз – 1800. Ті, хто пережив окупацію, повертаються до мирного життя та продовжують навчання, але дистанційно. Подарунки від Святого Миколая стали дітям у пригоді.

На Харківщині святковий рейс також прослідував через Занки й Балаклію.

Ґвара Медіа працювала в Ізюмі та підготувала серію матеріалів про злочини російської армії.

  • Звірства в Ізюмі: ідентифікація військовослужбовців РФ. Частина 1
  • Зруйнована Харківщина: ідентифікація військовослужбовців РФ. Частина 2
  • «№199 ー це мій брат». Володимир досі не може поховати рідних, яких знайшли в Ізюмському лісі
  • Криміналісти від International Criminal Court відвідали масове поховання в Ізюмі.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.