По всій Україні розгортаються Пункти Незламності, вони розташовані як в адміністративних будівлях, так і в наметах. Там можна погрітися, зарядити телефони та під’єднатися до Інтернету.

Наразі у Харкові та області розгорнуто понад 600 стаціонарних Пунктів Незламності та 11 наметових, з них 4 в Харкові та 7 у регіоні. Ми відвідали один з таких пунктів на вулиці Наталії Ужвій, 70.

Намет Пункту Незламності / Ґвара Медіа, Дар’я Лобанок


Зараз тут може розміститися близько 40 осіб, але якщо людей приходитиме більше, то доставлять ще місця і розгорнуть поруч додатково намет.

Пункт Незламності всередині / Ґвара Медіа, Дар’я Лобанок

Водночас якщо в цьому районі буде мало людей, а в іншому не вистачатиме місця, то цей намет перенесуть туди, де він більш необхідний.

Працює телевізор та два генератори / Ґвара Медіа, Дар’я Лобанок

Працюватиме Пункт Незламності цілодобово за будь-яких умов. Точки оснащені дровами, генераторами, аптечками, вогнегасниками та навіть телевізором. Також є запас води, чай, їжа, одноразовий посуд, електрочайник та мікрохвильова піч.

Сюди можна прийти просто погрітись чи зарядити свої пристрої.

«Тут є Старлінк та доступ до інтернету, тому люди можуть сюди прийти подивитися телевізор, дізнатися інформацію, що відбувається у світі» – каже заступник начальника Головного управління ДСНС у Харківській області Анатолій Торяник.

Заступник начальника ГУ ДСНС у Харківській області Анатолій Торяник / Ґвара Медіа, Дар’я Лобанок

Він також зазначив, що у разі відключення електропостачання більше ніж на добу, буде надаватися допомога безпосередньо в пожежних частинах.

  • Пункти незламності у Харкові: де знайти та що там доступно.
  • Київ також розгортає роботу понад 400 пунктів обігріву. Більшість із них облаштовані в школах та інших установах соціальної сфери міста

Не втрачайте зв’язок та підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.