Так пункти працюватимуть щодня. Більшість із них облаштовані в школах та інших установах соціальної сфери міста, розповідає міський голова столиці Віталій Кличко.

Якщо у вашому будинку немає електропостачання понад добу, ви зможете прийти в пункт обігріву, щоб підзарядити гаджети чи ліхтарики, випити чаю, дізнатися інформацію, де поблизу знаходяться бювети, де відчинені магазини та аптеки. Також влада столиці працює над тим, щоб у кожному пункті працював інтернет.

Загалом у столиці в разі надзвичайних ситуацій взимку готові розгорнути близько 1000 пунктів обігріву для мешканців міста.

Через ракетні атаки агресора на об’єкти критичної інфраструктури розглядаємо різні сценарії розвитку подій. Найгірший – коли взагалі не буде електроенергії, водо- та теплопостачання. На цей випадок більше тисячі пунктів обігріву буде готуватися.

  • Ґвара Медіа раніше розповідала про Пункти Незламності. Вони є острівцем безпеки, стабільності та тепла, які функціонуватимуть цілодобово і безплатно для тимчасового перебування.
  • Ми опублікували також перелік пунктів у Харкові.

Не втрачайте зв’язок та підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.