ЄІБ Глобал та місто Київ працюватимуть над відновленням та модернізацією транспортної інфраструктури в столиці України.

Європейський інвестиційний банк підписав зі столицею меморандум про взаєморозуміння щодо відновлення та модернізації транспортної інфраструктури міста, повідомляється на сайті інституції.

Партнерство полягає в інвестуванні понад €450 мільйонів, щоб допомогти Києву модернізувати рухомий склад метрополітену та покласти край попередній залежності міста від російського постачання деталей.

«Інвестиції – це рушійна сила розвитку міста. Попри жахливу війну, ми плануємо багато цікавих і перспективних проєктів, які, по-перше, будуть вигідними як інвестиції. По-друге, допоможуть нам подолати наслідки війни та побудувати Великий Київ – інноваційний, сталий та успішний. Я вдячний Європейському інвестиційному банку за підтримку, довіру та співпрацю в цей складний час і радий бачити продовження нашої міцно налагодженої співпраці», — прокоментував підписання меморандуму міський голова Києва Віталій Кличко.

Додатково плануються й інші проєкти: розширення Київського метрополітену орієнтовною вартістю понад €500 мільйонів та реконструкція соціального житла, що постраждало від російських бомбардувань.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.