Мережу таких пунктів запустили, щоб люди могли отримати зв’язок, підзарядити гаджети та зігрітися.

У Telegram працює бот-помічник, здатний знаходити Пункти незламності. У боті можна дізнатися інформацію про роботу пунктів, їхні адреси та послуги, які там можна отримати. Однак, варто зауважити, що Пункти незламності, що розташовані поряд із лінією бойових дій, не розголошуються з міркувань безпеки.

«Продовжуємо облаштовувати все більше Пунктів Незламності. Станом на зараз обласні військові адміністрації разом з місцевою владою та ДСНС облаштували 5 374 Пункти, всі вони мають генератори. Від бізнесу надійшло 1 931 пропозиція щодо облаштування своїми силами Пунктів Незламності», — сказав заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

  • Такі місця будуть розташовуватися у вашому населеному пункті в закладах освіти, будівлях обласних та районних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування. Про найближчий Пункт Незламності у вашому населеному пункті можна дізнатися на цьому сайті.
  • 3 міркувань безпеки не показуються Пункти Незламності поблизу лінії бойових дій на Харківщині. Їхні адреси та місце розташування можна дізнатися в органах місцевого самоврядування, обласних та районних військових адміністраціях.
  • Такі місця призначені для короткострокового одночасного перебування від 40 до 500 осіб.
  • Якщо ви приїдете в Пункт Незламності, а в ньому буде багато людей, чергові зроблять все для того, щоб вас прийняти. У випадку гострої нестачі вільних місць, будуть залучені фахівці, які зроблять все можливе, аби кожен громадянин був забезпечений місцем в Пунктах Незламності.
  • Чергові Пунктів Незламності забезпечені інструкціями дій на випадок різних загроз: повітряної небезпеки чи дій населення у випадку порушення систем життєзабезпечення з урахуванням всіх можливих ризиків.
  • Якщо ви власник бізнесу та маєте можливість організувати та обладнати Пункти Незламності для прихистку громадян, можете заповнити анкету і подати заявку для відкриття ПН.


Наразі у Харкові та області розгорнуто понад 600 стаціонарних Пунктів Незламності та 11 наметових, з них 4 в Харкові та 7 у регіоні. Ми відвідали один з таких пунктів на вулиці Наталії Ужвій, 70.

Залишайтеся на зв’язку та підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.