В Україні завершили розробку Довідника з розбудови міст. Над ним працювали впродовж кількох місяців архітектори, урбаністи та дизайнери. 

Про це повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

«Довідник з відбудови українських міст завершено. Дякую всім, хто долучився до цього процесу. Це рішення, що дозволить пришвидшити, уніфікувати та зробити зруйновані російськими снарядами міста ще більш квітучими та сучаснішими, ніж вони були до війни», – зазначив Тимошенко.

У документі представлені ідеї планування кварталів з парками та скверами, а також матеріали для використання. За словами заступника ОП, всі матеріали ретельно пропрацьовані та представлені у тривимірних моделях з точними параметрами.

У книзі також можна знайти рекомендації щодо оновлення сучасних видів забудови. Наведені деталізовані моделі вулиць, з елементами їхнього наповнення, правила опорядження фасадів та основних елементів міста від тротуарів до окремих об’єктів благоустрою.

Довідник корисний для усіх, хто братиме участь у відбудові наших міст.

«Кінцева мета відновлення — не просто зробити наші міста та містечка готовими до майбутніх викликів, а подарувати українцям нові можливості для щасливого мирного життя» – насамкінець додав Кирило Тимошенко.

Нагадаємо: Міністерство культури та інформаційної політики спільно з музеєм MetaHistory Museum of War реалізовуватимуть плани, повʼязані з відновленням культурної спадщини, що постраждала від розв’язаної росією війни.