Уряд Німеччини оголосив про виділення 200 млн євро Україні, які спрямовані на програми підтримки внутрішніх переселенців.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Під час зустрічі у Берліні з федеральним міністром економічного співробітництва та розвитку Свеней Шульце, Денис Шмигаль запропонував частину коштів направити також на гранти ВПО для започаткування власної справи, зокрема в рамках урядової програми «єРобота». А також обговорив реалізацію плану відновлення України.

Шульце заявила, що бачить перспективу відновлення за допомогою задіяння потенціалу громад. Адже більшість голів громад з початку російського вторгнення залишилися з людьми та підтримували їх. Тому Уряд і Президент України переконані, що реформа має продовжуватися, а громади мають ставати сильнішими.

«Був радий почути від Шульце, що Німеччина стоятиме поряд з Україною стільки, скільки наша держава цього потребуватиме», – наголосив Шмигаль.

Нагадаємо, що раніше прем’єр-міністр не підписав постанову про єВідрядження, яка б дозволила військовозобов’язаним чоловікам виїжджати за кордон по роботі під заставу 200 000 грн.