Для будування укриттів на Харківщині французькі партнери допоможуть із матеріально-технічною базою, облаштуванням та будівництвом нових укриттів.

Про це говорили на зустрічі заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова, очільниці облради Тетяни Єгорової-Луценко з головою Комісії з питань транскордонних, європейських та міжнародних відносин Регіону Гранд-Ест Французької Республіки Крістіаном Дебевом.

Наразі одні з пріоритетних об’єктів — укриття закладів освіти. Оскільки за словами Євгена Іванова, за сприятливої безпекової ситуації планують розпочати офлайн-навчання у віддалених від кордону із РФ районах.

«Для цього необхідно посилення матеріально-технічної бази, облаштування, будівництва нових укриттів. Це дасть змогу не лише розпочати очне навчання, але й покращити умови перебування в бомбосховищах для місцевого населення», — сказав Іванов.

Також на зустрічі говорили про майбутній опалювальний сезон. Зокрема, про потребу в когенераційних установках, генераторах для розосередження об’єктів теплової і електричної генерації.

Нагадаємо, що окрім укриттів для закладів освіти, у Харкові планують створити операційні та реанімаційні приміщення під землею на базі деяких медичних закладів міста. За словами мера Ігоря Терехова, міська рада разом з Міністерством охорони здоров’я працює над створенням реанімаційних та операційних під землею. Вони будуть створені на базі медзакладів Харкова.

Читайте також

  • У Харкові у 2024 році планують відновити 57 шкіл, які були пошкоджені внаслідок ракетних ударів РФ.
  • Серед навчальних закладів у країні лише шкіл зруйновано понад 200, тоді як 1600 зазнали пошкоджень.