У місті пошкоджено 56% навчальних закладів. 

У Харкові у 2024 році планують відновити 57 шкіл, які були пошкоджені внаслідок ракетних ударів РФ. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.

«Крім тисяч житлових будинків, істотно зруйновані медичні заклади, заклади освіти та культури. Але, завдяки вашій підтримці, субвенціям держави, допомозі західних партнерів, ми крок за кроком відновлюємо їх і маємо амбітні плани на цей рік. У 2024 році ставимо за мету відновити 57 шкіл, які в тій чи іншій мірі були пошкоджені, та ще 157 багатоповерхових будинків», – повідомив мер.

Терехов також зазначив, що в місті внаслідок російської агресії пошкоджено 65% закладів охорони здоров’я, 56% закладів освіти та 35% – культури. Загалом збитки, завдані Харкову, враховуючи останні обстріли, становлять 10 мільярдів доларів.

На Харківщині будують підземні школи в Коротичі та Люботині. За словами очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова, їх планують добудувати у січні-лютому 2024 року, повідомив під час брифінгу.

«Підземна школа» має вміщувати близько 500 людей, що відповідає кількості учнів та вчителів місцевої школи. У разі тривоги, в укритті зможуть переховуватися люди з найближчого дитсадка, офісів та інших закладів.

Читайте також

  • Серед навчальних закладів у країні лише шкіл зруйновано понад 200, тоді як 1600 зазнали пошкоджень.