Обов’язкова евакуація триває з 27 населених пунктів Кіндрашівської та Курилівської громад Куп’янського району.

За два тижні з цих громад вдалося евакуювати понад 300 осіб, з них 30 дітей. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«За два тижні евакуювали більше 300 осіб, з них 30 дітей. Перед початком оголошення евакуації там проживало 3000 людей, з них більше 250 дітей. Евакуація продовжується, працюємо в цьому напрямку спільно з органами місцевої влади і Нацполіцією», – наголосив начальник Харківської ОВА.

За його словами, поки що примусову евакуацію у цих громадах оголошувати не планують, оскільки люди виїздять поступово. Однак таке рішення може бути прийняти залежно від ситуації.

Як зараз відбувається обов’язкова евакуація в Куп’янському районі — дивіться в репортажі Ґвара Медіа.

Що відомо про евакуацію

16 січня через загрозливу безпекову ситуацію у Харківській області запроваджують обов’язкову евакуацію населення з Кіндрашівської та Курилівської громад Куп’янського району.

У цих громадах зараз перебуває 3043 людини, з яких 279 — діти, зазначив посадовець. За його словами, евакуація стосуватиметься сімей з дітьми у 26 населених пунктах цих громад:

  • Благодатівка, Вишнівка, Василівка, Велика Шапківка, Гусинка, Грушівка, Дорошівка, Єгорівка, Курочкіне, Ковалівка, Миколаївка Перша, Моначинівка, Московка, Нечволодівка, Просянка, Прилютове, Самборівка, Смородьківка, Соболівка, Садове, Цибівка — Кіндрашівської громади;
  • Біле, Воронцівка, Лісна Стінка, Сенькове, Синиха — Курилівської громади.

Усі деталі щодо евакуації можна цілодобово дізнатися, зателефонувавши за номером гарячої лінії: 0-800-33-92-91. Усі дзвінки безплатні.

Читайте також

  • Війська РФ обстріляли щонайменше 15 населених пунктів Харківщини