Через посилення російських обстрілів на прикордонні Харківщини в кількох населених пунктах запровадили обов’язкову евакуацію.

Про це розповів очільник ХОВА Олег Синєгубов в ефірі нацмарафону.

За його словами російські військові застосовують не лише артилерії, а й танки та КАБи.

«На Куп’янському напрямку ворог посилює обстріли. Нами по цьому напрямку була оголошена обов’язкова евакуація з двох громад — Курилівська та Кіндрашівська — 27 населених пунктів. Це пов’язано з тим, що там постійно лунають обстріли — проживати там небезпечно. Люди демонструють там низьку евакуацію на цьому напрямку», — зазначив голова ХОВА.

Синєгубов також зазначив, що на Харківщині було евакуйовано близько 30 тисяч людей.

Що відомо про евакуацію

16 січня через загрозливу безпекову ситуацію у Харківській області запроваджують обов’язкову евакуацію населення з Кіндрашівської та Курилівської громад Куп’янського району.

У цих громадах зараз перебуває 3043 людини, з яких 279 — діти, зазначив посадовець. За його словами, евакуація стосуватиметься сімей з дітьми у 26 населених пунктах цих громад:

  • Благодатівка, Вишнівка, Василівка, Велика Шапківка, Гусинка, Грушівка, Дорошівка, Єгорівка, Курочкіне, Ковалівка, Миколаївка Перша, Моначинівка, Московка, Нечволодівка, Просянка, Прилютове, Самборівка, Смородьківка, Соболівка, Садове, Цибівка — Кіндрашівської громади;
  • Біле, Воронцівка, Лісна Стінка, Сенькове, Синиха — Курилівської громади.

Усі деталі щодо евакуації можна цілодобово дізнатися, зателефонувавши за номером гарячої лінії: 0-800-33-92-91. Усі дзвінки безплатні.

Читайте також

  • Очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов розповів, що на Куп’янському напрямку щотижня евакуйовують від 50 до 100 людей.