Стримінговий сервіс Netflix шукає нових співробітників зі знанням української мови. Вони працюватимуть у Польщі.

Ще у березні компанія анонсувала, що збирається відкривати регіональний офіс у Польщі. Він відповідатиме за роботу сервісу в Країнах Центральної та Східної Європи.

Представники Netflix зазначили, що офіс у Варшаві допоможе побудувати компанії довгострокове співробітництво, а також поглибити існуючі зв’язки, створюючи нові можливості для творців і продюсерів контенту.

Щоб доукомплектувати штат, Netflix має низку вакансій для спеціалістів зі знанням української. Польський офіс знаходиться у Варшаві. І зараз туди шукають фахівців, які просуватимуть сервіс на українському ринку та комунікуватимуть з аудиторією. Перелік вакансій – на офіційному сайті.

Зазначимо, що з жовтня 2021 року українські глядачі отримали інтерфейс сервісу українською, а також з’явилися серіали та фільми українською мовою або дубльовані українською мовою. 

Нагадаємо, що ТікТок інформуватиме про порушення законів України, а саме заборона поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, у тому числі про їх переміщення територією України.