У Господарському суді Харківської області задовольнили позов прокуратури щодо повернення у власність територіальної громади Харкова ділянки навпроти Будинку Проектів по проспекту Науки.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.  

Понад 15 років на цій території розташовувалася приватна автостоянка, а тротуар та частина проїжджої частини були огороджені парканом.

Про що йдеться?

Відомо, що у 2006 році Харківська міська рада та одним із підприємців уклали договір оренди земельної ділянки, розташованої на проспекті Науки у Харкові, для будівництва офісної будівлі та її подальшої експлуатації. Однак орендарем з моменту заключення договору не була збудована жодна будівля – орендована земельна ділянка разом з частиною проїжджої дороги була огороджена металевим парканом та використовувалася як автостоянка. Крім того, орендар порушував умови договору щодо своєчасної та в повному обсязі сплати оренди. Що й стало підставою для направлення окружною прокуратурою позову до суду.

Суд задовольнив позов прокуратури та ухвалив розірвати договір оренди на землю та повернути у власність міста ділянку вартістю понад 2 млн гривень.

Нагадаємо, що суд за клопотанням прокуратури арештував активи та нерухомість одного з найбільших хімічних підприємств, пов’язаного з рф.