Суд за клопотанням прокуратури арештував активи та нерухомість одного з найбільших хімічних підприємств, пов’язаного з рф.

Це підприємство упродовж 2017-2022 років ухилялося від сплати податків на суму понад 3 млрд грн. Слідством також встановлено, що службові особи компанії, також протиправно перерахували на користь російській нафтовій компанії, кошти на суму понад 5 млрд грн.

За клопотаннями прокурорів Офісу Генерального прокурора накладено арешт на корпоративні права підприємства, яке є одним із найбільших виробників органічних хімічних речовин на території України, на загальну суму понад 2,3 млрд грн, а також на 35 об’єктів нерухомості цього підприємства.

Правоохоронці називають компанію одним із найбільших виробників органічних хімічних речовин, підконтрольним російській нафтовій компанії з десятки найбільших у світі.

Зазначимо, Кабінет міністрів затвердив указ Президента про передачу на користь України та українського народу низки російських активів. Планується конфіскувати 903 об’єктів, які належать саме російській державі. 79 позицій — це корпоративні права, 824 позиції — майно.