Китайська соціальна мережа ТікТок відтепер інформуватиме про можливу відповідальність за порушення українського законодавства.

Мова йдеться про публікацію у соцмережі відео, на яких показані переміщення та розташування українських військових.

Gwara Media

Загалом забороняється поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, у тому числі про їх переміщення територією України. Такі дії караються згідно статті 1142 Кримінального кодексу України. Передбачається покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до дванадцяти років.

Зазначимо, що дослідники з некомерційної організації Tracking.exposed дійшли до висновку, що TikTok здійснює «тіньове просування» російського контенту, попри нову політику платформи, опубліковану 30 червня.

З іншої сторони, китайська соцмережа стане партнером екосистеми реабілітації UNBROKEN Ukraine. Про це домовились міський голова Львова Андрій Садовий разом із віцепрезидентом соціальної мережі Тео Бертрамом на Forum Ekonomiczne / Economic Forum.

Національний реабілітаційний центр «Незламні» (UNBROKEN) стане першим в Україні центром, де отримувати фізичну, психологічну та соціальну реабілітації зможе щороку 50 тисяч українців. Пацієнт не лише отримуватимете тут протез, а й успішно повертатиметься до повноцінного життя.