У Харкові та області синоптики прогнозують температуру повітря до 15–17° та мінливу хмарність без істотних опадів 14 травня.

Про це повідомили в регіональному гідрометцентрі.

Згідно з прогнозом гідрометцентру, 14 травня в Харкові очікується мінлива хмарність без істотних опадів. Вдень термометри покажуть 13–15 градусів тепла. Північно-східний вітер сягатиме 5–10 метрів за секунду.

Подібні погодні умови прогнозуються і для Харківської області. У регіоні буде панувати мінлива хмарність, без істотних опадів. Денна температура повітря коливатиметься в межах від 12 до 17 градусів тепла. Швидкість північно-східного вітру становитиме 5–10 метрів за секунду.

Читайте також

  • Ситуація на півночі Харківщини залишається напруженою – ХОВА

Російські війська продовжують атакувати населені пункти на півночі Харківської області та намагаються просунутися вглиб території.

  • На Північній Салтівці у Харкові відновлюють пошкоджені будинки

У Харкові на Північній Салтівці відновлюють житлові будинки, які були пошкоджені внаслідок бойових дій. В будинку на вулиці Бучми встановлюють нові пластикові вікна у квартирах і місцях загального користування. До середини червня фахівці планують почати відновлювати пошкоджену покрівлю та фасад будинку.