Протягом доби Сили оборони України відбивали російські атаки у напрямку Вовчанська на Харківщині з боку Нової Товолжанки та Щебекіно на території Росії, а також села Гатище Вовчанської громади.

Про це повідомив начальник Харківського гарнізону Сергій Мельник.

За його словами, українські військові тримали оборону в районі населених пунктів Стариця і Глибоке та відбивали спроби ворога просунутися в бік Липців. Водночас тривають зачистки в районі Вовчанська, де російські окупанти намагаються захопити місто під свій контроль.

Наступ РФ на Харківському напрямку, 14 травня 2024 року / Фото: deepstatemap.live
Наступ РФ на Харківському напрямку, 14 травня 2024 року / Фото: deepstatemap.live

На Куп’янському напрямку за добу українські захисники відбили понад 20 атак ворога в районах Синьківки, Берестового, Стельмахівки, Новоєгорівки та Макіївки Луганської області. На деяких ділянках з покращенням тактичного положення українських військ, зазначив Мельник.

«В обох випадках ситуація контрольована. Українські оборонці професійно виконують задачі із захисту наших територій та завдають ворогу серйозних втрат», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 10 травня Російська Федерація розпочала нову хвилю наступальних дій на півночі Харківської області. Щонайменше станом на 7–8 ранку на тому напрямку йшов важкий бій. Це підтвердив президент України Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з президенткою Словаччини Зузаною Чапутовою в Києві.

Читайте також

  • З прикордоння Харківщини евакуювали понад 7 тисяч людей — ДСНС
  • Ситуація на півночі Харківщини залишається напруженою – ХОВА
  • Армія РФ має частковий успіх в районі Лук’янців на Харківщині — Генштаб