До середини червня фахівці планують почати відновлювати пошкоджену покрівлю та фасад будинку.

У Харкові на Північній Салтівці відновлюють житлові будинки, які були пошкоджені внаслідок бойових дій. В будинку на вулиці Бучми встановлюють нові пластикові вікна у квартирах і місцях загального користування. Про це повідомили у Харківській міській раді.

За даними міськради, там також виконують роботи з підсилення тримальних стін і демонтажу пошкоджених сходових маршів. До середини червня фахівці почнуть відновлювати пошкоджену покрівлю та фасад будинку.

Нещодавно у місті оголосили міжнародний конкурс з відновлення району Північної Салтівки, який зазнав руйнувань внаслідок російських обстрілів.

Конкурс проводитиметься в рамках проєкту «Концепція Генерального плану міста Харкова». Основними завданнями для учасників стануть розробка програми модернізації пошкоджених багатоквартирних будинків з підвищенням рівня їх безпеки та енергоефективності, а також створення зручного громадського простору навколо них.

Нагадаємо, 1 грудня експерти архітектурного бюро Нормана Фостера представили нові розробки щодо генерального плану міста на зустрічі з мером Ігорем Тереховим.

Загалом команда британського архітектора Нормана Фостера працює над п’ятьма пілотними стратегіями відбудови у сферах культурної спадщини, житлового сектору, промисловості, наукового кварталу, річок та зелених зон. Також розробляють п’ять міських стратегій: транспорт, енергетика, водне та природне середовище, а також перебудову застарілих адміністративних районів.

Читайте також

  • Для відбудови Харкова необхідно розвивати громаду: розмова з місцевим урбаністом Павлом Храмовим