Міністерство освіти в Україні та ENGin Program оголошують можливість для українців опанувати онлайн курси від Coursera та Udemy разом із носіями мови.

Для кого програма?

  • Для українців від 10 до 35 років;
  • Волонтерів від 14 років.

«Це чудовий шанс здобути потрібні знання і поліпшити навички англійської мови в професійних спільнотах від ENGin Program», — йдеться в повідомленні.

Реєстрація доступна за посиланням. Початок спільного навчання 15 лютого 2023 року.

Кожного учня та волонтера перевіряють, щоби переконатися, чи відповідають вони програмі. Потім на основі вподобань та інтересів учасникам підбирають людину, яка допомагатиме вчити мову.

ENGin Program — проєкт неприбуткової організації ENGin, що об’єднує українців, які вивчають англійську мову, з англомовними волонтерами з усього світу для проведення щотижневих індивідуальних онлайн-сесій.

Англійська мова стала невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Через повномасштабне вторгнення Росії українці суттєво покращили рівень англійської мови у 2022 році.

За даними міжнародного рейтингу знання англійської мови EF English Proficiency Index, рівень володіння нею значно підвищився. За рік Україна піднялась на п’ять сходинок і посіла 35 місце у світі.

  • Міністерство культури та інформаційної політики розробило законопроєкт про встановлення особливого статусу англійської мови в Україні як мови міжнародного спілкування.

Вивчайте англійську мову та підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram.