Зазначається, що у всіх регіонах України абсолютна більшість проти обмежень прав на період відновлення.

Майже 90% українців виступають проти обмеження прав громадян після закінчення війни проти Росії. Про це стало відомо з результатів опитування Київського міжнародного інституту соціології.

За обмеження прав громадян на період відновлення після війни виступили лише 7% опитаних. Зазначається, що у всіх регіонах України абсолютна більшість проти обмежень на період відновлення.

Крім того, за даними опитування, 81% українців вважають, що вибори повинні проводитися після війни й зараз вони не на часі. 16% хочуть виборів попри війну.

Читайте також

  • За останній рік зросла кількість людей, які вірять у наявність серйозних конфліктів між політичним та військовим керівництвом, свідчать результати соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!