Деякі з опитаних підтримують ідею виборів попри війну та вважають, що їх можна провести дистанційно.

81% українців вважають, що вибори повинні проводитися після війни й зараз вони не на часі. 16% хочуть виборів попри війну. Про це стало відомо з результатів опитування Київського міжнародного інституту соціології. 

Зокрема, громадяни у більшості негативно відреагували на ідею дистанційного голосування через інтернет та переймаються за ризики фальсифікації. Станом на жовтень 2023 року проти такого рішення 65%, а за – 29%. 

Нагадаємо, 78% опитаних українців вважають, що Володимир Зеленський відповідає за корупцію в уряді та воєнних адміністраціях. Також, 80% людей вважають, що політичне керівництво України не прийматиме неприйнятні компроміси, які не відповідають інтересам держави.

Читайте також

  • За останній рік зросла кількість людей, які вірять у наявність серйозних конфліктів між політичним та військовим керівництвом, свідчать результати соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!