Gwara Media публікує короткий дайджест важливих новин Харкова та України за 8 вересня 2022 року. Щоб дізнатися про подію детальніше — перейдіть за вказаним лінком.

  • Обстріл Харкова: в Індустріальному районі є загиблі – фото. Вранці 8 вересня внаслідок обстрілу Індустріального району Харкова, за попередніми даними, загинули двоє людей, ще п’ятеро поранено.
  • Харкову повернули ділянку навпроти Будинку проєктів на проспекті Науки. У Господарському суді Харківської області задовольнили позов прокуратури щодо повернення у власність територіальної громади Харкова ділянки навпроти Будинку Проектів по проспекту Науки.
  • На Харківщині збирають кошти на відновлення музею Григорія Сковороди. 7 травня 2022 року росіяни знищили Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди, тепер потрібні кошти на його відновлення. Для цього необхідно понад 112 мільйонів гривень.
  • Харківщина отримала реанімобілі завдяки платформі UNITED24. У межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської Харківщина отримала 5 реанімобілів.
  • Бюджет-2023: на оборону виділять трильйон гривень. Президент повідомив про важливість соціальних зобов’язань, які мають виплачуватися в повному обсязі. Наступний пункт – максимально скоротити всі некритичні видатки держави.
  • Netflix шукає у компанію людей зі знанням української мови. Ще у березні компанія анонсувала, що збирається відкривати регіональний офіс у Польщі. Він відповідатиме за роботу сервісу в Країнах Центральної та Східної Європи.
  • З 19 вересня Польща, Литва, Латвія та Естонія обмежить в’їзд росіянам. Це стосується громадян росії, які хочуть приїхати зі спортивною чи культурною метою. Але є винятки – пропускатимуть водіїв фур, дипломатів та громадян, які їдуть з сімейних чи гуманітарних причин.
  • Понад 70% українських митців продовжують займатись своєю професійною діяльністю під час війни. Про це заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко під час ярмарку сучасного мистецтва viennacontemporary у Відні 7 вересня.