Учасники гурту Imagine Dragons стали амбасадорами платформи UNITED24 для того, щоб зібрати більше коштів на потреби українців.

Володимир Зеленський обговорив співпрацю Imagine Dragons з фандрейзинговою платформою United24 під час онлайн-дзвінка з учасниками гурту.

Перший проєкт, який підтримають музиканти — це збір коштів на автомобілі швидкої медичної допомоги, який розпочала Олена Зеленська.

На сьогодні Україні потрібно 400 реанімобілів. Такі автівки обладнані всім необхідним, щоби доправити до лікарні важкопоранених: кисневими балонами, кардіомоніторами та дефібриляторами, електрокардіографами та апаратами штучної вентиляції легень. Приблизна вартість однієї карети швидкої медичної допомоги типу С — 100 тисяч євро.

Фронтмен гурту Ден Рейнольдс зі свого боку зазначив:

«Ми любимо українців і хочемо допомагати їм усіма можливими способами. Таку несправедливість можна подолати лише разом, об’єднавшись усім світом. Ми підтримуємо прекрасний народ України та його лідера — Президента Зеленського».

Також амбасадорами платформи United24 вже стали футболіст Андрій Шевченко, тенісистка Еліна Світоліна та американський актор Лієв Шрайбер.

Раніше в межах ініціативи UNITED24 придбали транспортні апарати ШВЛ, які уже рятують жителів Харківщини.