Протягом найближчих двох-трьох тижнів у Харкові біля зупинок громадського транспорту почнуть монтувати залізобетонні конструкції, де можна буде перечекати артобстріл чи повітряну тривогу.

«Це будуть залізобетонні конструкції, розташовані поряд із зупинками. У разі загрози артилерійського обстрілу там можна буде сховатися та перечекати повітряну тривогу», — написав Терехов у своєму телеграм-каналі.

Очільник Харкова зазначив, що такі конструкції використовуються та добре зарекомендували себе у плані захисту від снарядів та розльоту уламків в Ізраїлі.

t.me/ihor_terekhov

За його словами, вже визначено перші 25 місць, де такі конструкції будуть встановлені насамперед — на найбільш завантажених маршрутах тролейбусів, автобусів та трамваїв.

Зазначимо, що раніше Терехов звертався до харків‘ян з проханням мінімізувати ранкові поїздки наземним транспортом з міркувань безпеки.

Він наголосив, що окупанти обстрілюють зупинки громадського транспорту у місті. Тому жителів закликали відмовитися від громадського транспорту щоранку й користуватися метро.