Spotify створив плейліст з музикою від відомих українських музикантів, а також від виконавців з усього світу, які підтримують Україну.

Ідея проєкту — популяризувати українську культуру та долучити міжнародну аудиторію до регулярної підтримки України. В описі плейліста кожен слухач знайде посилання на фандрейзингову платформу країни UNITED24, ініційовану Президентом України.

Разом із новиною про плейліст Spotify також розмістив на своєму сайті спеціальне звернення Володимира Зеленського.

«Шість місяців тому росія розпочала повномасштабну війну проти України. Ми вистояли, а голоси наших виконавців лунали в усьому світі. Боротьба триває, і сьогодні ми потребуємо вашої підтримки як ніколи. Дякую всім поціновувачам музики. Слухайте українську музику, поширюйте її та доєднуйтесь до нашої фандрейзингової платформи UNITED24!», — сказав Президент України.

Планується, що кожного тижня додаватимуться нові треки відомих виконавців, які популяризуватимуть проєкт серед західної аудиторії. Для цього артист запише відео із закликом підписатись та задонатити, а також присвятить одну зі своїх пісень Україні, яку закріплять першою в переліку пісень.

В оновленому плейлісті вже є 100 треків від KALUSH, Том Оделл, Go_A, SadSvit, Христина Соловій, Imagine Dragons, Воплі Відоплясова, чимало пісень від Океану Ельзи та багато іншого.