Протягом 24-27 серпня ГОГОЛЬFEST разом з Норвезьким театром представлятиме мистецьку програму UKRAINE: WAR. DEATH. LOVE.

Це перша перформативна програма, присвячена Україні в Осло, орієнтована на місцеву аудиторію, українську діаспору та біженців.

Вистава проходитиме у форматі арт-резістанс фестивалю під електронну та живу музику із залученням і читанням щоденників, реальних історій жертв повномасштабного вторгнення.

«Люди дивляться Dance Macabre і плачуть. Але потім вони відчувають надію. Глядачі бачать, наскільки сильні жінки в шоу, зустрівшись з такою жорстокою ситуацією. Українки відмовляються здаватися, відмовляються відступати.

Я знаю, що вам набридло слухати про війну, але вона все ще триває. Вона поруч. Наш найефективніший спротив – нагадувати всім про це», – розповідає місцевому виданню Dagsavisen український театральний режисер Влад Троїцький.

Фото: dagsavisen.no

Українські музикантки з Dakh Daughters братимуть участь у виставі Dance Macarbe на сцені Норвезького театру протягом трьох вечорів. Квитки доступні за посиланням.