35 транспортних апаратів штучної вентиляції легень було придбано в межах ініціативи UNITED24 для закладів екстреної медицини України, зокрема, і Харківської області. Про це повідомили в Харківській ОВА.

Днями це медичне обладнання допомогло врятувати життя українському військовому. Лікарка-анестезіолог Аліна Окунєва з Центру екстреної медичної допомоги транспортувала пораненого військового із районної лікарні до медзакладу в Харкові. Для перевезення пораненого необхідно було забезпечити  штучну вентиляцію легень.

twitter.com/u24_gov_ua

Транспортування пройшло успішно, наразі воїн отримує необхідне лікування. Як повідомив директор КНП ХОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Віктор Забашта, всього в Харківській «екстренці» обладнано апаратами штучної вентиляції легень близько 100 машин.

UNITED24 — фандрейзингова платформа, яка створена за ініціативою Президента України Володимира Зеленського для збору пожертв на підтримку України. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби.

Ви також можете долучитися до цієї ініціативи та зробити внесок у відбудову України, придбання медичного обладнання чи посилення обороноздатності держави.