У Харківській області, яка зазнала значних руйнувань під час збройної агресії РФ, розпочалася реалізація 38 проєктів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії на суму 540 мільйонів гривень. Два з них спрямовані на відновлення освітніх закладів.

Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов під час брифінгу.

Згідно з планами, на два проєкти відновлення освітніх закладів виділено майже 77 мільйонів гривень.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов / Фото: Денис Глушко, Ґвара Медіа

«Сума звичайно ще буде коригуватися, оскільки під час виконання робіт можуть виявлятися ще певні ушкодження і, звичайно, проєкти мають відповідно коригуватися», — зазначив Синєгубов.

Пріоритетними напрямками відновлення є населені пункти, де мешканці масово повертаються.

Читайте також

  • На відновлення зруйнованого житла на Харківщині виділили майже 280 млн грн. Усього в Харківській області зруйновано понад 30 тисяч об’єктів. Пріоритет відновлення надається житловому фонду.
  • У Дергачах на Харківщині відмовились від скверу за 22 мільйони заради пікапів для ЗСУ. Дергачівська громада відклала будівництво меморіального скверу, а виділені на нього кошти вирішила витратити на автівки для військових.
  • Консервація чи відновлення: що очікує на музей Сковороди на Харківщині. Якщо ХОВА не зможе залучити кошти іноземних партнерів на відновлення музею Сковороди, то до кінця року його законсервують.