Темпи російського наступу на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна дещо знизилися через втрати серед солдатів і техніки. Наразі підрозділи армії РФ проводять ротацію та поповнення своїх ресурсів, що свідчить про їхні наміри відновити наступ на Куп’янському напрямку.

Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов під час брифінгу.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов / Фото: Денис Глушко, Ґвара Медіа

«Українські позиції залишаються міцними. Десь місяць тому через початок бойових дій там збільшилася сіра зона — це логічно, оскільки ще більші війська беруть участь у бойових діях. Однак жодних позицій там не втрачено і ситуацію контролюємо. У випадку небезпеки ми будемо приймати рішення про евакуацію місцевого населення, наразі таких підстав немає», — зазначив Синєгубов.

Війська РФ продовжують здійснювати майже щоденні авіаудари на позиції українських військ з метою прорвати оборону. За останній тиждень збільшилася кількість авіаційних атак на місцеве населення, зокрема на Вовчанському напрямку, зазначив очільник ХОВА.

Читайте також

  • На Куп’янському та Лиманському напрямках українські військові продовжують тримати оборону. Жодної позиції на цій ділянці не втрачено. Про це повідомив Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.
  • Один з російських військових блогерів заявив, що армія РФ продовжують просуватися на захід від Сватового в напрямку річки Оскіл з темпом близько одного км на день. Однак, аналіз Інституту вивчення війни (ISW) не знайшов візуальних підтверджень цих заяв про такий швидкий темп наступу.