Щодня ЗСУ відбиває на цій ділянці численні штурми.

На Куп’янському та Лиманському напрямках українські військові продовжують тримати оборону. Жодної позиції на цій ділянці не втрачено. Про це повідомив Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський, повідомляє Military Media Center.

«На Куп‘янському та Лиманському напрямках противник постійно атакує, застосовуючи свої найпрофесійніші підрозділи. Щодня ми відбиваємо на цих напрямках численні штурми. Жодної нашої позиції не втрачено», – розповів генерал-полковник.

Наступ військових РФ на Куп’янському напрямку / Скриншот з сайту Мапа: deepstatemap.live

Нагадаємо, один з російських військових блогерів заявив, що армія РФ продовжують просуватися на захід від Сватового в напрямку річки Оскіл з темпом близько одного км на день. Однак, аналіз Інституту вивчення війни (ISW) не знайшов візуальних підтверджень цих заяв про такий швидкий темп наступу.

Читайте також

  • Армія РФ завдала авіаудару в районі Ізюмського на Харківщині – Генштаб. Всього під ворожим вогнем опинилося щонайменше 11 населених пунктів.
  • Увечері 27 липня війська РФ обстріляли село Новоосинове Куп‘янського району. У результаті обстрілу постраждало п‘ятеро людей.