З 24 серпня в українських кінотеатрах покажуть документального кіноальманаху «Міста та їхні герої», повідомили на фейсбук-сторінці фільму. Стрічка розповідає про життя та подвиги мешканців шести українських міст, які постраждали від російського вторгнення.

Кінопроєкт «Міста та їхні герої» презентує історії з Баштанки, Охтирки, Іванкова, Харкова, Чернігова та Миколаєва. В кожному з цих міст жителі стали героями, відмовившись від буденного життя та перетворившись на волонтерів та військових.

Фільм розкриває різні обличчя героїзму — від підприємця-пивовара Дмитра Волощенка в Миколаєві, який став одним із найвідоміших волонтерів міста, до акторки Театру ляльок Олени Озерової з Харкова, яка перетворила театр на гуманітарний центр.

Створення документального фільму стало можливим за сприяння Проєкт USAID «Економічна підтримка України».

Читайте також

  • Документалку «20 днів у Маріуполі» покажуть в українських кінотеатрах у серпні. Стрічка-дебют харківського журналіста, фотографа та режисера Мстислава Чернова розповідає, як Маріуполь переживав перші тижні повномасштабного російського вторгнення.
  • Із законопроєкту про впровадження англійської мови в Україні прибрали вимогу демонструвати фільми без дубляжу.
  • У мережі з’явився офіційний трейлер документалки «День Незалежності». Дія фільму відбувається протягом одного дня — 24 серпня 2022 року, коли українці святкували 31-шу річницю відновлення незалежності країни та вже протягом пів року протистояли повномасштабному вторгненню росіян.
  • Вийшов перший трейлер документалки про життя у прифронтовому Харкові. Він розповідає про місто під час російського вторгнення у 2022 році, який за східним календарем вважається роком Тигра.