Президент України Володимир Зеленський наказав звільнити всіх керівників обласних  територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати). Про це він повідомив за підсумками засідання Ради нацбезпеки та оборони 11 серпня.

«Керувати системою мають люди, які точно знають, що таке війна і чому цинізм і хабарництво під час війни — це державна зрада», — додав Зеленський.

Президент також додав, що за два тижні буде засідання РНБО щодо діяльності військово-лікарської комісії, а зараз триває перевірка і готуються пропозиції. Голова держави додав, що зараз ця система працює негідно.

Читайте також

Українським інфопростором знову поширюється новина, що в Україні примусово мобілізують близько 80% чоловіків. Такі повідомлення розповсюджують як ЗМІ, так і Telegram-канали. Чи розпочався новий етап «тотальної» мобілізації — читайте далі

Нового начальника військкомату призначили на Харківщині. Замість полковника Володимира Арапа Харківській територіальний центр комплектування та соціальної підтримки очолюватиме полковник Віктор Павлюк. 

Бронювання працівників від мобілізації: як це зробити ІТ-компаніям? У лютому 2023 року в Україні оновили порядок бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану. IT Ukraine Association розробила для компаній дорожню карту, як бронювати працівників.