На Харківщині в Чугуївському районі зафіксовано 5300 фактів пошкодження або руйнування об’єктів.

Про це повідомив заступник начальник Харківської обласної військової адміністрації Євген Іванов під час брифінгу. 

Він зазначив, що пошкоджено або зруйновано 3 019 житлових будинків та 326 об’єктів енергетики. Це два напрямки, які наразі є пріоритетними для відбудови.

Крім того, у Чугуївському районі зруйновано 218 багатоповерхівок, 55 закладів освіти, 19 лікарень, 32 адміністративних заклади.

Не підлягають відновленню:

  • 4 промислових об’єкти;
  • 5 великих об’єктів сільського господарства;
  • 14 об’єктів водопостачання.

Та не підлягає відновленню прибульців будови з нуля чотири промислові об’єкти 5 крупних об’єктів сільського господарства та 14 об’єктів водопостачання

«Чугуївський район по сьогоднішній день зазнає руйнувань. Якщо говорити, район має велику протяжність із півночі на південь. Такі громади як Старосалтівська та Вовчанська щоденно знаходяться під обстрілами РФ», — каже Євген Іванов.

Тому до теми відновлення треба підходити обережно з безпекової сторони, оскільки досі продовжуються обстріли, зазначи заступник начальника ХОВА.

Євген Іванов уточнив, що водночас у Чугуївському районі тривають відновлювальні роботи і вже є перелік об’єктів, які на 90% готові або будуть завершені найближчим часом. Це стосується багатоквартирних житлових будинків.

Читайте також

  • За даними Департаменту цивільного захисту ХОВА, наразі організовано проведення обов’язкової евакуації дітей із їхніми батьками чи іншими законними представниками з 10 населених пунктів Вовчанської територіальної громади Чугуївського району. Станом на 9 серпня всього евакуйовано 288 осіб, з них 186 дітей та 102 особи супроводжувачів.