На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну в Харківській області близько 80% підприємств припинили свою діяльність чи евакуювалися до інших регіонів країни, про це повідомив заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов під час брифінгу в Kharkiv Media Hub.

47 підприємств, які евакуювалися з Харківщини, відновили діяльність у західних регіонах, передусім на Івано-Франківщині, Львівщина та Закарпаття. Найбільшу частку складають підприємства переробної промисловості, машинобудування, харчова промисловість та агропромисловий комплекс.

«Це число сягає близько 20% і воно не змінюється, вже десь місяць-півтора тому про це казали. Є ще певна кількість випадків, коли підприємство релокувалось, але воно залишилося виробництво і там, і повернулась сюди. Тобто йде диверсифікація бізнесу та напрямків і воно працює і тут, і там. Таких підприємств теж чимало», – додає заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов.

Читайте також

У Дії запустять комплексну послугу «єПідприємець» для ведення бізнесу. Уряд підтримав створення комплексної послуги «єПідприємець», яка включатиме 12 сервісів для ведення власної справи.

В Україні створили інтерактивну мапу ветеранських бізнесів. На одній платформі презентовано бізнеси, запущені в різних регіонах Україні ветеранами та їхніми родинами.