На Куп’янському напрямку російська армія безрезультатно вела штурмові дії біля Синьківки Харківської області. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ 8 листопада.

На Слобожанському напрямку росіяни зберігають присутність у прикордонних районах, продовжують обстріли населених пунктів з території РФ та мінують територію поруч з державним кордоном України. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Козача Лопань, Вовчанськ та Ветеринарне Харківської області.

Мапа бойових дій на Куп’янському напрямку / Джерело: deepstatemap.live

Під артилерійським та мінометним вогнем на Куп’янському напрямку опинилися близько 10 населених пунктів, зокрема, Дворічна, Синьківка, Петропавлівка, Іванівка та Берестове на Харківщині.

Оперативна ситуація на сході та півдні України залишається складною. Протягом доби відбулось 57 бойових зіткнень.

Читайте також

Правоохоронці показали наслідки російських обстрілів Куп’янського району — фото. Ввечері 6 листопада армія Росії обстріляла Куп’янський район. Слідчі відкрили кримінальні провадження у зв’язку з порушення законів та звичаїв війни.

На Лимано-Куп’янському напрямку з добу відбулося дев’ять бойових зіткнень. Українські військові знищили два танки та вісім броньованих машин. Російські війська здійснили 703 обстріли та 13 авіаційних ударів — задіяв літаки та гелікоптери вогневої підтримки.