Замість полковника Володимира Арапа Харківській територіальний центр комплектування та соціальної підтримки очолюватиме полковник Віктор Павлюк. Про це повідомили на фейсбук-сторінці центру.

Натомість Володимира Арапа призначили на посаду начальника Луганського ОТЦК та СП.

«Наказом Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, полковник Віктор Миколайович Павлюк призначений на посаду начальника Харківського ОТЦК та СП, який до цього обіймав посаду начальника Донецького ОТЦК та СП, полковник Володимир Арап призначений на посаду начальника Луганського ОТЦК та СП», — зазначили в повідомленні.

З 8 липня Володимир Арап не виконує обов’язки очільника Харківського ОТЦК та СП, повідомляє KHARKIV Today. Полковник очолив центр восени 2021 року, попередньо був керівником Шевченківського районного військового комісаріату.

Перед Донецьким ОТЦК та СП полковник Віктор Павлюк очолював Чернігівський міський об’єднаний ТЦК та СП та Менський районний військкомат.

Читайте також

  • Україна зможе виробляти, закуповувати та постачати боєприпаси та бойові частини для безпілотників. Уряд ухвалив постанову.
  • У 2023 році українці найбільше донатили на армію в червні. За перші шість місяців 2023 року українці задонатили на три найбільші благодійні платформи 8,4 мільярда гривень. Це на 22% менше, ніж протягом другого півріччя 2022-го.
  • У Харкові розпочала роботу школа пілотування FPV-дронами. Вона охоплює всі теоретичні, технічні та практичні знання, щоб забезпечити безпеку пілота, неушкоджену техніку та успішно виконане бойове завдання.