У інших містах України дитячі залізниці розпочинають новий сезон.

У Харкові відкриття дитячої залізниці відкладається через безпекову ситуацію. Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.

«Сезон руху поїздів стартує в Києві, Львові, Рівному, Дніпрі. На дитячій залізниці в Харкові, з огляду на безпекову ситуацію, відкриття поки відкладається», – ідеться в повідомленні.

Минулого року дитяча залізниця у місті розпочала свою роботу 1 червня. Тоді деякі території були перекриті через можливу замінованість. Усіх відвідувачів запросили на безпечний маршрут, який курсував у Харкові вперше від 2022 року.

Читайте також

  • Регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» продовжує відновлювати рух приміських поїздів після російського обстрілу енергетики 22 березня. З 17 квітня поновлюється курсування маршрутів з Харкова та Мерефи до Краснограда й Лозової.
  • Після масованих атак на енергоінфраструктуру Харківщини 22 березня Food Train Укрзалізниці приїхав у регіон допомагати долати наслідки російських атак. За цей час було приготовано 170 тисяч порцій, які доставили до жителів Харківщини та працівників критичної інфраструктури.