Регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» продовжує відновлювати рух приміських поїздів після російського обстрілу енергетики 22 березня. З 17 квітня поновлюється курсування маршрутів з Харкова та Мерефи до Краснограда й Лозової.

Про це повідомила прессекретарка регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Ірина Гаманенко.

Зокрема, відновлюється рух приміських потягів:

  • №№ 6853/6856 Харків-Пасажирський – Лозова – Харків-Пасажирський
  • № 6690/6691 Красноград – Харків-Пасажирський – Красноград
  • № 6683 Мерефа – Красноград
  • № 6686 Красноград – Харків-Пасажирський

Приміський поїзд № 6325 курсуватиме за новим маршрутом Харків-Пасажирський – Мерчик. Він вирушатиме з Харкова о 17:13 та прибуватиме до Мерчика о 18:29. Змінено розклад руху потяга № 6334 Мерчик – Нова Баварія: відправлення з Мерчика о 18:45, прибуття до Нової Баварії о 19:43. Приміські поїзди №№ 6156/6157 сполученням Мерчик – Нова Баварія продовжено до/з Харкова-Пасажирського.

Актуальний розклад руху приміських потягів розміщено на сайті Південної залізниці.

З 4 квітня Південна залізниця відновила рух декількох приміських поїздів у Харківській області. Нагадаємо, на Харківщині 23 березня змінили розклад приміських поїздів після російської атаки на енергетичну інфраструктуру 22 березня.

Вночі 22 березня росіяни завдали ударів по критичній інфраструктурі Харкова. Внаслідок обстрілів у місті зникло електропостачання, були перебої з водопостачанням та опаленням. Через відключення світла не працював електротранспорт (метро, трамвай та тролейбус) та світлофори. Також унаслідок нічних російських обстрілів критичної інфраструктури деякі ділянки залізниці у Харківському вузлі залишилися знеструмленими.