Російська армія завдала серію ракетних ударів по Харкову близько 4:30 ранку, в місті перебої з напругою – не працює електротранспорт.

04:33: Повітряні сили повідомили, що у Харківській області загроза балістичного озброєння з Бєлгородської області, РФ.

04:34: інформацію про ракетні удари підтвердив мер Харкова Ігор Терехов: «Харків під обстрілом. Будьте обережні».

04:43: начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов розповів, що армія РФ може завдавати повторних ударів та закликав жителів Харкова та області перебувайте в укриттях до відбою тривоги.

04:47: Мер міста Ігор Терехов повідомив про близько 15 вибухів у Харкові. Він додає, що у місті проблеми зі світлом – російська армія цілить по енергетичній структурі. Є пожежі на місцях деяких «прильотів». 

«Окупанти здійснили більше 15 ударів по обʼєктах енергетики. Місто фактично повністю без світла. Всі екстрені служби вже працюють», – таку інформацію опублікував начальник ХОВА Синєгубов о 05:08.

06:15: Харківський метрополітен наразі працює лише як укриття. Поїзди не їздять через відсутність напруги у мережі, розповіла працівниця однієї зі станцій журналісту Ґвари.

06:23: голова ОП Андрій Єрмак прокоментував ракетну атаку сказавши «терористи згадали минулорічну тактику і продовжують війну з цивільними».

07:00: Повітряні сили повідомили про відбій ракетної загрози по областях.

Читайте також

У Харкові продовжують усувати наслідки обстрілу Холодногірського району — фото. 20 березня близько 13:00 армія РФ ударила протикорабельною ракетою Х-35 по підприємству в Харкові. Внаслідок удару 5 людей загинули.